Kristianstad Bromölla Jvk

tisdag, 24 mars 2020
Av: admin
Kristianstad Bromölla Jaktvårdskrets      
Uppdrag Namn Tel Mail Övrigt
Ordf Amelie Andersson 0709-492796 amelie-andersson@hotmail.com  
Vice Ordförande Håkan Nilsson   hakan.nilsson50@gmail.com  
Kassör Anton Cederholm   anton___93@hotmail.com  
Sekreterare Johan Ekelund   ekelund.johan@yahoo.se  
Ledamot Göran Rosenqvist   ngoran.rosenqvist@gmail.com  
Ledamot Emil Sandström   emilkjuge@gmail.com  
Ledamot Per Ingvar Nilsson   pi@maxjakt.se  
Ledamot Peter Nilsson   peter@ovk-ventilationsservice.se  
Suppleant Tim Persson   tim@klackabacken.se  
Suppleant David Johansson   david.j77@hotmail.com  
Suppleant Roger Jönsson   roger7810@hotmail.com  
Suppleant Andreas Arvidsson   andreas_jakt_arvidsson@hotmail.se  
Valberedning Mathias Johansson   mathias.j.87@gmail.com  
Valberedning Frederik Treschow   Frederik@karsholm.se  
Revisor Anders Persson      
Revisor Bengt Olsson      
Revisor Suppl Per Inge Pålsson      
Revisor Suppl Per Erik Hansson      

 

Evenemang kretsen arrangerar

Datum Titel Arrangör

Se det fulla kalendariet för samtliga evenemang som Jägareförbundet anordnar under året.