Kristianstad Bromölla Jvk

måndag, 25 juni 2018
Av: admin
Kristianstad Bromölla Jaktvårdskrets        
Uppdrag Namn Tel Mail Övrigt
Ordf Mathias Johansson 709226313 mathias.j.87@gmail.com  
Vice Ordförande Håkan Nilsson 705248130 riverhouse@telia.com  
Kassör Anton Cederholm 709145790 anton___93@hotmail.com  
Ledamot Jens Bentzer 708924913 jens@industri-service.eu Vice Sekreterare
Ledamot Emil Sandström 733669073 emilkjuge@gmail.com  
Ledamot Per Ingvar Nilsson 733749365 pi@maxjakt.se  
Ledamot Peter Nilsson 766296686 peter@ovk-ventilationsservice.se  
Ledamot Johan Ekelund 709931795 ekelund.johan@yahoo.se Sekreterare
Suppleant Benny Sonesson 709991758 bennysonesson92@hotmail.se  
Suppleant Anna Dahlgren 768501821 annahildalouise.d@gmail.com  
Suppleant Amelie Andersson 709492796 amelie-andersson@hotmail.com  
Suppleant Göran Rosenqvist 729760757 ngoran.rosenqvist@gmail.com  
Valberedning Peter Svensson 708853816 peter_svensson79@hotmail.com  
Valberedning Frederik Treschow 735200007 Frederik@karsholm.se  
Revisor Anders Persson 706363545    
Revisor Bengt Olsson      
Revisor Suppl Per Inge Pålsson      
Revisor Suppl Per Erik Hansson      

 

 

Evenemang kretsen arrangerar

Datum Titel Arrangör

Se det fulla kalendariet för samtliga evenemang som Jägareförbundet anordnar under året.