Kristianstad Bromölla Jvk

onsdag, 6 juli 2022
Av: admin
Kristianstad Bromölla Jaktvårdskrets      
Uppdrag Namn Tel Mail Övrigt
Ordf Roger Jönsson 073-204 42 86 roger7810@hotmail.com  
Vice Ordförande David Johansson 070-258-14 34 david.j77@hotmail.com  
Kassör Håkan Nilsson  070-524 81 30 hakan@hnresurs.com  
Sekreterare Johan Ekelund 0708-833 24 03 ekelund.johan@yahoo.se  
Ledamot Göran Rosenqvist   ngoran.rosenqvist@gmail.com  
Ledamot Emil Sandström   emilkjuge@gmail.com  
Ledamot Peter Nilsson   peter@ovk-ventilationsservice.se  
Ledamot Tim Persson   tim@klackabacken.se  
Suppleant Håkan Johansson      
Suppleant Susann Holmkvist 073-382 29 55 kullatorpet@gmail.com  
Suppleant Andreas Arvidsson   andreas_jakt_arvidsson@hotmail.se  
Suppleant Fredrik Jongenburger      
Valberedning Anton Cederholm 070-512 99 59 anton.cederholm@telarco.se  
Valberedning P-I Nilsson 073-374 93 65 pi@maxjakt.se  
Revisor Anders Persson      
Revisor Bengt Olsson      
Revisor Suppl Per Inge Pålsson      
Revisor Suppl Per Erik Hansson      

 

Evenemang kretsen arrangerar

Datum Titel Arrangör

Se det fulla kalendariet för samtliga evenemang som Jägareförbundet anordnar under året.