Kansliet

tisdag, 19 september 2017
Av: admin

Personal i Skåne, Blekinge och Halland

Svenska Jägareförbundet – Jägareförbundet Skåne – Blekinge – Halland

Box 572, 291 25 Kristianstad

E-post: vo9@jagareforbundet.se

Tfn: 044-12 93 40

Besöksadress: Björkhemsvägen 19, Kristianstad

Jihm Forsberg                              jihm.forsberg@jagareforbundet.se                 044-12 93 43

Regionchef Syd

Fredrik Jönsson                           fredrik.jonsson@jagareforbundet.se              044-12 93 44

Jaktvårdskonsulent: Länsansvarig jaktvårdskonsulent Skåne, Regionalt Funktionsansvar Utbildning, Regionalt ansvar Fältvilt, Regionalt ansvar, Jägarexamen, jaktskytte, trofé

Annelie Stjernberg                    anneli.stjernberg@jagareforbundet.se          044-12 93 47

Administratör, Administration för länen Skåne, Blekinge och Halland.

Karin Stoeckmann                     karin.stoeckmann@jagareforbundet.se        0490-824 98

Jaktvårdskonsulent, Länsansvarig jaktvårdskonsulent Blekinge

Thomas Ohlsson                         thomas.ohlsson@jagareforbundet.se            044-12 93 41

Jaktvårdskonsulent, Länsansvarig Jaktvårdskonsulent Halland, Regionalt ansvar Viltdata

Jesper Einarsson                         jesper.einarsson@jagareforbundet.se           0511-37 65 56

Jaktvårdskonsulent, Regionalt funktionsansvarig Jakt och Viltförvaltning, Regionalt ansvarig Vilt och Trafik

 Jöns-Lennart Andersson         jons-lennart.andersson@jagareforbundet.se     0155-24 62 34

Jaktvårdskonsulent, Rådgivning Jakt- & Viltförvaltning

Louise Gårdefalk                        louise.gardefalk@jagareforbundet.se            044-12 93 45

Jaktvårdskonsulent, Funktionsansvar Opinion och kommunikation, Regionalt ansvar Hund

Mikael Wilhelmsson                 mikael.wilhelmsson@jagareforbundet.se    044-12 93 42

Viltvårdare, Ansvarig Agusa Vilthägn

Uppdaterad 2017-09-19