Kansliet

onsdag, 29 november 2017
Av: admin

Personal i Skåne, Blekinge och Halland

Svenska Jägareförbundet – Jägareförbundet Skåne – Blekinge – Halland

Box 572, 291 25 Kristianstad

E-post: vo9@jagareforbundet.se

Tfn: 077-1830 300

Besöksadress: Björkhemsvägen 19, Kristianstad

Jihm Forsberg                              jihm.forsberg@jagareforbundet.se                010-5847725

Regionchef Syd

Fredrik Jönsson                           fredrik.jonsson@jagareforbundet.se              010-5847664

Jaktvårdskonsulent: Länsansvarig jaktvårdskonsulent Skåne, Regionalt Funktionsansvar Utbildning, Regionalt ansvar Fältvilt, Regionalt ansvar, Jägarexamen, jaktskytte, trofé

Annelie Stjernberg                    anneli.stjernberg@jagareforbundet.se          010-5847042

Administratör, Administration för länen Skåne, Blekinge och Halland.

Karin Stoeckmann                     karin.stoeckmann@jagareforbundet.se        010-5847076

Jaktvårdskonsulent, Länsansvarig jaktvårdskonsulent Blekinge

Thomas Ohlsson                         thomas.ohlsson@jagareforbundet.se            010-5847958

Jaktvårdskonsulent, Länsansvarig Jaktvårdskonsulent Halland, Regionalt ansvar Viltdata

Jesper Einarsson                         jesper.einarsson@jagareforbundet.se          010-5847033

Jaktvårdskonsulent, Regionalt funktionsansvarig Jakt och Viltförvaltning, Regionalt ansvarig Vilt och Trafik

 Jöns-Lennart Andersson         jons-lennart.andersson@jagareforbundet.se    010-5847168

Jaktvårdskonsulent, Rådgivning Jakt- & Viltförvaltning

Louise Gårdefalk                        louise.gardefalk@jagareforbundet.se            010-5847847

Jaktvårdskonsulent, Funktionsansvar Opinion och kommunikation, Regionalt ansvar Hund

Mikael Wilhelmsson                 mikael.wilhelmsson@jagareforbundet.se    010-5847671

Viltvårdare, Ansvarig Agusa Vilthägn

Uppdaterad 2017-11-29